“Kadıköy’ün Yıllardır Çözülemeyen Sorunlarını Çözeceğiz”


Cuma, 29 Mart 2019 12:17
a-A+

Seçime çok az bir süre kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, seçim çalışmalarına devam etti.  

31 Mart’ın heyecanının dorukta olduğu şu günlerde çalışmaları ilk günkü titizlikle yerinde takip eden Genel Başkan Yardımcısı Kaya ve ekibi ilk olarak Kadıköy’e gitti. Kaya’ya Kadıköy Belediye Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz da eşlik etti.

Kadıköy Fikirtepe Seçim İrtibat Bürosunda teşkilat mensupları ile buluşan Kaya, “Kadıköy'ün yıllardır çözülemeyen sorunlarını çözmek, yeni bir nefes olmak için çalışan kardeşlerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Fikirtepe Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla görüşen Kaya, “Fikirtepe'de ziyaret ettiğimiz kahvede vatandaşlarımızı dinledik, bizimle cevapladık. İnsanlarımız, seçim kazanmak için her türlü ittifaka evet diyen, hiçbir ilke ve prensip tanımayan zihniyete güçlü bir cevap verecektirler inşallah” ifadelerini kullandı.

Kaya, ilçedeki özel bir hastanede de hastaları ve dünyaya gözlerini yeni açan bebekleri ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcısı Kaya Esenyurt’ta

Kaya’nın Kadıköy ziyaretinden sonraki durağı Esenyurt oldu. Soyyiğit Grup'un Esenyurt'taki fabrikasını ziyaret eden Kaya ve ekibi, Deniz Tekstil Fabrikası çalışanlarıyla da buluşarak 31 Mart seçimleri için destek istedi. Kaya, ”Hemşerilerimiz, ülkemize kurulan tuzağın farkındalar. İnşallah oylarıyla, gönülden destekleriyle bu tuzağı bozacaklar” diye konuştu.

Başkan Kaya ve ekibi ev ziyareti yapmayı da ihmal etmedi. Esenyurt 'ta Özmen ailesine misafir olan Kaya, “Etle tırnak gibi bir olmuş, ezeli ve ebedi kardeşliğimize sarılan insanlarımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak verecek inşallah. Cumhur ittifakı kazanacak, Türkiye kazanacak” dedi.

Başkan Kaya daha sonra, Eğitim-Bir-Sen Teşkilat Buluşması'na katıldı. 

Haber Fotoğrafları