Genel Başkan Yardımcısı Kaya Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Düzenlenen Sergiye Katıldı
AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü düzenledikleri fotoğraf sergisiyle kutladı. Sergiye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya da katıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya İstanbul İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi'ne Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi’nde konuştu.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya AK Parti Ataşehir 5. Olağan İlçe Kongresi’ne Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Ataşehir 7. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya AK Parti Eyüpsultan 7. Olağan İlçe Kongresi’ne Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Eyüpsultan 7. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya AK Parti Antalya İl Başkanlığı 7. Olağan İl Kongresi’ne Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Antalya İl Başkanlığı 7. Olağan İl Kongresi’nde konuştu.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya’dan Rektör Özkan’a Ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ı ziyaret etti.