Genel Başkan Yardımcısı Kaya Gaziosmanpaşa'da


Pazartesi, 12 Kasım 2018 17:18
a-A+

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul’daki ilçe ziyaretlerine Gaziosmanpaşa ile devam etti.

Başkan Kaya, Gaziosmanpaşa temaslarına AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığında teşkilat mensupları ile buluşarak başladı. Burada, teşkilat çalışmaları ile ilgili bilgi alan Başkan Kaya, AK Parti teşkilatlarının ülkemizin aydınlık yarınları için fedakârca çalışmaya devam ettiğini ve büyük hedeflere hep birlikte yürüyeceklerini ifade etti.

Başkan Kaya, Kızılay çadırında kan bağışı yapan vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'dan sosyal projeler ve planlanan yatırımlarla ilgili bilgi alan Kaya, AK Partili belediyelerin insan odaklı çalışmalarıyla milletin gönlünü kazandığını söyledi.

Başkan Kaya, daha sonra Dönüşüm Mutfağı'nı ziyaret etti. Kadınların eğitim ve istihdamına yönelik faaliyet gösteren kurumda kursiyerlerle sohbet eden Kaya, projeye emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Kaya'nın Gaziosmanpaşa'daki temasları Karayolları Mahallesi'nde devam etti. AK Parti Seçim İrtibat Bürosunda teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Kaya, esnaf ve vatandaşlarla da selamlaştı.

Nisan ayındaki yangından sonra tadilatı devam eden Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni de ziyaret eden Başkan Kaya, Başhekim ve Genel Sekreterden devam eden yenileme çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Başkan Kaya, Gaziosmanpaşa AK Parti teşkilatı ile en kapsamlı buluşmasında ise 3 Kademe Yürütme Kurulu, Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanlarıyla bir araya geldi. AK Parti'nin Gaziosmanpaşa, İstanbul ve Türkiye için çok büyük işler yaptığını dile getiren Kaya, daha fazlasını yapacak enerji ve inanca da sahip olduklarını belirtti.

Gaziosmanpaşa'daki temaslarını Kaya ailesinin ikiz bebeklerini ziyaret ederek tamamlayan Başkan Kaya, Pazar günü ise İstanbulluların 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki maraton heyecanına ortak oldu. 

Binlerce insanı ve iki kıtayı birleştiren 40. Vodafone İstanbul Maratonu'nun açılışını gerçekleştiren Başkan Kaya, İstanbulluların sporun ve eşsiz manzaranın keyfini çıkardıkları maratonun, dünya çapında bir organizasyon olduğunu söyledi.

Haber Fotoğrafları